Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000018
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

58 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Fritezë për pergaditjen e Patateve te skuqura Sencor SFR 6200SS


Konsumi i energjisë 900 W

Kapacitet 1,5 l / 600 g Patate të skuqura

4 programe të paracaktuara për përdorim të lehtë

Kontrolli mekanik

Garancioni: 2 vite

4 programe të paracaktuara për përdorim të lehtë

Mundësia për të vendosur temperaturën tuaj dhe kohën e përgatitjes së ushqimit

Kapak me dritare për kontroll të plotë të përgatitjes së ushqimit

Termostat i rregullueshëm nga 130 ° C në 190 ° C

Sipërfaqja e enës së brendshme: sipërfaqe jo ngjitëse

Trupi prej çeliku inox

Dorezë e integruar për hapje të lehtë

Dorezë e lëvizshme e shportës për pjekje për ruajtje dhe pastrim të lehtë

Shporta e tiganit e veshur me krom për jetë të gjatë

Drita treguese

Mbrojtja e sigurisë nga mbinxehja

Filtër yndyre alumini

Gjatësia e kordonit të rrymës: 1 m

Përmasat (LxGjxTh): 210 mm × 270 mm × 220


Produkte të ngjashme