Blej tani

status:

Kabllo karikuese per orë FitBit Versa3/Sense

Numri i produktit: MET-200000109
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

24 00

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mbajeni orën tuaj inteligjente plotësisht të ngarkuar me një kabllo të hollë karikimi që futet në çdo portë USB. Punon me orët Sense dhe Versa 3. Nuk është në përputhje me Versa 2.


Specifikat:


Lloji i lidhësit USB: tipi A

Lloji i kabllos: USB

E përshtatshme për: Smartwatch


Produkte të ngjashme