Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000104
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

239 00

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Orë FitBit Versa 3 është një orë inteligjente që vjen në një dizajn elegant blu dhe ari të lehtë. Ai përmban një GPS të integruar që ju lejon të gjurmoni vrapimin, çiklizmin dhe aktivitete të tjera pa pasur nevojë për telefon. 


- GPS i integruar për ndjekjen e aktiviteteve pa telefon

- Ndjekje 24/7 e rrahjeve të zemrës dhe gjurmim të gjumit

- Minutat e zonës aktive për të matur përpjekjet gjatë stërvitjeve

- Jetëgjatësia e baterisë zgjat deri në 6+ ditë me karikim të shpejtë

- Vjen me shirita të përmasave të vogla dhe të mëdha


Produkte të ngjashme