Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000103
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

239 00

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Orë FitBit Versa 3 rozë është një orë inteligjente e krijuar për të motivuar dhe frymëzuar. Ai përmban një GPS të integruar, që ju lejon të gjurmoni ritmin dhe distancën tuaj gjatë aktiviteteve si vrapimi dhe çiklizmi. 


-Orë FitBit Versa 3 rozë është e mbushur me veçori shëndetësore dhe fitnesi. Mund të gjurmojë fazat tuaja të gjumit dhe të sigurojë një rezultat gjumi për t'ju ndihmuar të kuptoni cilësinë tuaj të gjumit.

-Ora mund të gjurmojë ciklin tuaj menstrual dhe të sigurojë kujtime të personalizuara bazuar në të dhënat tuaja.

-Përfshin gjithashtu veçori inteligjente si njoftimet e thirrjeve dhe tekstit, asistentin zanor dhe Find My Phone.


Produkte të ngjashme