Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000096
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

189 00

Përfshinë TVSH 18%

289,00 €
Ju kurseni: 100,00 €

35 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Orë FitBit Sense Grafite/Karbon është një orë inteligjente që ju ndihmon të reduktoni stresin dhe të monitoroni rrahjet e zemrës suaj. Ai përmban mjete për shëndetin e zemrës, menaxhimin e stresit, tendencat e temperaturave të trupit dhe më shumë.


- Skanimi EDA për menaxhimin e stresit

- Sensori i temperaturës së lëkurës në kyçin e dorës

- Njoftimet e rrahjeve të zemrës për rrahjet e zemrës në pushim

- GPS i integruar për gjurmimin e ritmit dhe distancës

- Dizajn i nivelit të lartë me shirit inox

- Mjete për zakone më të mira të gjumit

- Anëtarësimi në Fitbit Premium për 6 muaj


Produkte të ngjashme