Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000090
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

239 00

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

FitBit Luxe Edition Special Gorjana me bizhuteri është një gjurmues aktiviteti i gjithanshëm dhe elegant që ofron të dhëna të sakta për shëndetin, fitnesin dhe gjumin.


- Ekran me ngjyra AMOLED me modalitetin Always-on

- Sensori optik i rrahjeve të zemrës Pure Pulse

- GPS i lidhur

- Rezistent ndaj ujit deri në 50 metra

- Mbi 20 mënyra ushtrimesh dhe gjurmim të stresit, frymëmarrjes, hidratimit dhe gjumit


Produkte të ngjashme