Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000089
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

149 00

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

FitBit Luxe në ngjyrë ari/e bardhë është gjurmuesi i parë Fitbit me një ekran me ngjyra. Ekrani i gjallë me ngjyra AMOLED i jep statistikave dhe pamjes së orës suaj një shkëlqim shtesë për t'u dalluar.


- Ekran shumëngjyrësh AMOLED

- Gjithmonë në modalitetin e ekranit

- Njoftimet për shëndetin dhe fitnesin

- Ndjekja e minutave të zonës aktive

- Mjetet e gjurmimit dhe menaxhimit të gjumit

- GPS i lidhur

- I papërshkueshëm nga noti dhe rezistent ndaj ujit deri në 50 m

- Monitorimi i stresit dhe ushtrimeve të frymëmarrjes


Produkte të ngjashme