Blej tani

status:

Smartwatch FitBit Charge 5, 1", e artë/bardhë

Numri i produktit: MET-200000087
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

179 00

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

FitBit Charge 5 Activity Tracker, i disponueshëm në ngjyrë të artë/të bardhë, është i domosdoshëm për këdo që kërkon të përmirësojë shëndetin dhe gjendjen e tij të përgjithshme. 


- Rezistent ndaj ujit deri në 50 m

- Sensori i matjes së stresit për përmirësim të ndërgjegjes

- Integrimi GPS për gjurmimin në kohë reale të statistikave gjatë stërvitjes

- Njoftimet e rrahjeve të zemrës dhe monitorimi i vazhdueshëm me teknologjinë PurePulse

- Gjurmues i ciklit menstrual, gjurmimi i gjumit dhe sistemi inteligjent i zgjimit.


Produkte të ngjashme