Blej tani

status:

Switch D-Link, DGS‑1005D Gigabit, e bardhë

Numri i produktit: MET-200000070
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi D-Link

22 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

DGS-1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch është pjesë e serisë së pajisjeve SOHO të D-Link që ju lejon të zgjeroni dhe modernizoni me lehtësi rrjetin tuaj. Teknologjia e Gjelbër e D-Link siguron kursim të energjisë, zvogëlon nxehtësinë dhe një jetë më të gjatë produkti pa sakrifikuar performancën ose funksionalitetin. DGS-1005D siguron 5 porte Gigabit për zgjerimin e lehtë të rrjetit tuaj dhe një mënyrë të shpejtë për të përmirësuar rrjetin tuaj në lidhjen e Gigabit.


Specifikat

 

Numri i porteve: 5 porte

Lloji kryesor i porteve: 1000BASE-T Gigabit Ethernet

Kapaciteti: 10 Gbps

D-Link Green: Po


Produkte të ngjashme