Blej tani

status:

Switch Dlink, DES‑1008D, i zi

Numri i produktit: MET-200000068
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi D-Link

13 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Switch-i DES-1008D me 8 Porte është i shpejtë 10/100 Mbps që ju lejon të lidhni shpejt një rrjet me kabllo. Lidhni DES-1008D në shumë kompjuterë së bashku për të shkëmbyer skedarë dhe dosje, ose lidheni atë në një ruter për të ndarë një lidhje interneti.


Specifikat

 

Numri i porteve: 8 porte

Lloji kryesor i porteve: 100BASE-TX Fast Ethernet

Kapaciteti: 1.6 Gbps

D-Link Green: Po


Produkte të ngjashme