Blej tani

status:

Power Bank Acme PB203 Sand, 10000 mAh

Numri i produktit: MET-200000038
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi acme

19 90

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky powerbank mund të përdoret për rimbushjen e pajisjeve të shumta si telefona, iPod, GPS, MP3 players dhe kamera. Ky powerbank mund të rimbushet lehtë përmes portit USB. Ka kapacitet prej 10000mAh. Ka peshë të lehtë dhe përmasa të vogla që e bëjnë të përshtatshëm për tu bartur.


Kapaciteti i baterisë: 10000 mAh

Bateria: Li-Polymer

Përmasat: 146 x 66 x 16 mm

Karakteristika të veçanta: Ekran LCD; Trup metalik

Fuqia: 10.5 W

Rryma e daljes: 2.1 A

Tregues LED: Po

Pesha: 250 g


Produkte të ngjashme