Blej tani

status:

Dëgjuese Acme HE21W, me mikrofon, të bardha

Numri i produktit: MET-200000031
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi acme

7 60

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Duke pasur dëgjueset HE21W në vesh ju fitoni dy herë.      

Ju dukeni me stil dhe ju mund të shijoni tinguj të pastër pa zhurmë përreth.

Jastëkët e dëgjueseve janë bërë prej gome të butë që ju bën të ndjeheni aq mirë.

Gjithashtu dëgjueset kanë kordë të gjatë që sjell më shumë komoditet për ju dhe ju lejon të shijoni lirinë e lëvizjeve tuaja.

Me ngjyre te bardhë.


Specifikat


Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz

Rezistencë e plotë 16 Ω

Diametri i degjueses 10 mm

Ndjeshmëri 101 ± 3 dBmW

Mikrofon

Materiali: Plastik

Gjatësia e kabllos: 1.2m


Produkte të ngjashme