Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200128618
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi FoodSaver

119 00

Përfshinë TVSH 18%

137,00 €
Ju kurseni: 18,00 €

13 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Aparati për vakumim FoodSaver VS0100X është një pajisje e domosdoshme në kuzhinën tuaj për ruajtjen e ushqimit. Ky model automatik vjen në ngjyrë argjendtë dhe është i dizajnuar për paketimin e ushqimeve të thata dhe të lagështa, duke ju ofruar fleksibilitet të lartë në përdorim.

Përfshirë në paketim janë një rul vakumimi me përmasa 28 cm x 3 m dhe katër qese në dy madhësi të ndryshme, të cilat janë ideale për ruajtjen e një game të gjerë ushqimesh. Pajisja është e ndërtuar nga plastika, e cila e bën atë të lehtë për tu menaxhuar, dhe funksionon me një fuqi prej 90W, e mjaftueshme për përdorim në shtëpi.

Me një peshë prej 1.68 kg, ky aparat është i lehtë për tu lëvizur dhe ruajtur, duke e bërë atë një zgjedhje të përsosur për çdo kuzhinë.

  • Model automatik për paketimin e ushqimeve të thata dhe të lagështa
  • Ngjyrë argjendtë dhe dizajn i lehtë prej plastike
  • Përfshihen aksesorë shtesë për vakumim
  • Fuqi prej 90W
  • Peshë 1.68 kg
Detajet
Materiali: Plastikë