Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300003058
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

86 00

Përfshinë TVSH 18%

93,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një set për një kuzhinë të ekuilibruar dhe të shëndetshme. E bërë nga plastika e cilësisë më të lartë, është shansi juaj më i mirë për të zbatuar përfundimisht të gjitha rezolutat tuaja dietike: hani të freskët, të shëndetshëm dhe me kursim.


  • Funksioni i vakumit: ushqimi i ruajtur qëndron i freskët për pesë herë më gjatë,
  • Kursimi i hapësirës dhe ruajtja e përshtatshme dhe e përshtatshme e produkteve të freskëta dhe ushqimeve të gatshme,
  • Enë të lehta dhe të qëndrueshme për të kursyer hapësirë në frigorifer.
  • E sigurt në në furrë me mikrovalë,
Detajet
Lloji: Box
Materiali: Plastikë
Ngjyra: E bardhë,Transparent


Produkte të ngjashme