Blej tani

status:

Çajnik elektrik Maestro MR-029, 1.0L, argjendtë

Numri i produktit: KOM-200055247
Disponueshmëria:

7

Transporti:

FALAS

Brendi Maestro

21 00

Përfshinë TVSH 18%

29,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

28 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Çajniku elektrik Maestro MR-029 është një pajisje praktike për kuzhinën tuaj. Me një kapacitet prej 1.0 litra dhe ngjyrë argjendtë, ky çajnik është i përshtatshëm për çdo ambient. Ai ka një bazë rrotulluese, tregues të nivelit të ujit dhe një dorezë për hapjen e kapakut. Çajniku është i pajisur me një filtër dhe ka një trup të bërë nga çeliku inox. Ngrohësi është i fshehur dhe ka një fuqi prej 1600 vatësh. Për siguri, çajniku ka mbyllje automatike pas vlimit dhe mbrojtje nga mbinxehja.

  • Kapaciteti: 1.0 litra
  • Ngjyra: argjendtë
  • Baza rrotulluese
  • Tregues i nivelit të ujit
  • Mbyllje automatike pas vlimit
Detajet
Materiali: Çelik inox