Blej tani

status:

Formë për kek Tescoma Delicia 24cm, metalike

Numri i produktit: KOM-200094717
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Brendi Tescoma

15 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Forma për kek Tescoma Delicia është e dizajnuar posaçërisht për të bërë kekë të shijshëm në shtëpi. E bërë nga metali i fortë, kjo formë garanton përdorim të gjatë dhe rezultate të shkëlqyera në çdo përdorim.

Me dimensionet e saj prej 24cm, është e përsosur për të krijuar kekë të mëdha për festa dhe ngjarje të ndryshme familjare. Materiali metalik ndihmon në shpërndarjen e njëtrajtshme të nxehtësisë, duke siguruar pjekje të barabartë të kekut.

Forma është e lehtë për tu pastruar dhe mund të përdoret në shumë receta të ndryshme për kek.

  • Materiali: Metal
  • Dimensionet: 24cm
  • Përshtatshme për pjekje të barabartë
  • Lehtë për tu pastruar
  • Ideal për festa dhe ngjarje familjare