Blej tani

status:

Maus Gaming RGB, eShark ESL-M2 Shinai, i zi

Numri i produktit: MET-200000076
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi eShark

39 90

Përfshinë TVSH 8%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një maus simetrik minimalist i krijuar për një lojtar, fokusi kryesor i të cilit është performanca dhe rezultatet.

E pajisur me sensor të shkëlqyer optik Avago 3325 të bërë për saktësi dhe shpejtësi të lartë.

Përjetoni sensorin optik Avago 3325 të nivelit të saktë të lojrave me ndjeshmëri deri në 7000 DPI. 

Shinai është i pajisur me shtatë butona të programueshëm në mënyrë të pavarur të cilat gjithashtu mund të përdoren si komanda makro. Butoni anësor, mbrapa dhe përpara, së bashku me butonat DPI, janë vendosur në mënyrë ergonomike për përshtatje dhe lehtësi optimale.

Secili buton mund të konfigurohet në softuerin SHINAI. Ndriçimi RGB mund të vendoset që të përputhet me një nivel të specifikuar të DPI.


Specifikat


Chipset: Avago 3325

Lloji i sensorit: Optik

Rezolucioni: 7000

1000 Hz Ultrapolling

Përshpejtimi: 20g

Jetëgjatësia: Deri në 5 milion herë

Ndriçimi: RGB me 16.8 milion ngjyra të personalizueshme

Interface: USB 2.0

Gjatësia e kabllit: 1,8m

Përmasat (mm): 123 x 66 x 28

Pesha: 133g

Ngjyra: E zezë

Software


Produkte të ngjashme