Blej tani

status:

Shkumë pastruese për fytyrë HelloBody, 100ml

Numri i produktit: KES-200000003
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: KES Group L.L.C
Brendi HelloBody

3 00

Përfshinë TVSH 18%

15,00 €
Ju kurseni: 12,00 €

80 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pastrues shkume i butë që heq butësisht sebumin e tepërt dhe grimin e përditshëm, përdoret për lëkurë normale në te thatë dhe përbëhet nga agjentë të butë pastrimi me origjinë natyrale.

Gjithashtu përmban glicerinë dhe ure, të cilat e mbajnë lëkurën të hidratuar.


Aromë e freskët e kokosit. Një kënaqësi e vërtetë për të aplikuar!


  • Një formulë me origjinë 95% natyrale
  • Vegan - Nuk është testuar te kafshët
  • Ne nuk përdorim: PEG – Silikone – Parabenë – Mikroplastikë – Vajra Mineralë


Aplikimi

Në mëngjes dhe në mbrëmje, aplikojeni shkumën në lëkurën e lagur dhe masazhoni fytyrën dhe qafën me lëvizje rrethore. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe fshijeni fytyrën butësisht.


Përbërësit:

Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Coco-Glucoside, Glycerin, Lauryl Glucoside, Parfum (natural), Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lactic Acid, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Levulinic Acid, Panthenol, Allantoin, Sodium Levulinate, Isopropyl Alcohol, Sodium Lactate, Urea, Moor (Peat) Extract, Sodium Carbonate, Cocoyl Proline, Rosa Canina Extract*, P-Anisic Acid.

Detajet
Aroma: Kokos
Kapaciteti: 100 ml
Lloji i lëkurës: Normale në të thatë
Përdorimi : Mëngjes


Produkte të ngjashme