Blej tani

status:

Numri i produktit: HPG-200538865.1
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Tam Ithalat
Ngjyra

24 00

Përfshinë TVSH 18%

35,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

31 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky është një filxhan porcelani nga marka Tam İthalat, me një dizajn të veçantë të temës së shërbimit të gomave. Filxhani është bërë nga porcelani cilësor dhe vjen me një kapak silikoni që është i sigurt për shëndetin. Ky është një dizajn special nga marka Just Me dhe është i përshtatshëm vetëm për larje me dorë.

  • Model me temë shërbimi të gomave.
  • I bërë nga porcelani cilësor.
  • Kapaku është silikoni dhe nuk është i dëmshëm për shëndetin.
  • Dizajn special nga marka Just Me.
  • I përshtatshëm vetëm për larje me dorë.

Dimensionet e produktit:

  • Diametri: 10 cm
  • Lartësia: 14 cm