Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002775
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

67 00

Përfshinë TVSH 18%

71,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

-Mprehësi i thikës Zwilling është një mjet kuzhine që përdoret për mprehjen e thikave të zbehta ose të dëmtuara. Është një mprehës me ngjyrë të zezë që ka të ngjarë dhe është nga material i qëndrueshëm si plastika ose çeliku inox.

Detajet
Ngjyra: Argjend


Produkte të ngjashme