Blej tani

status:

Tharëse flokësh BLACK+DECKER BXHDA2400E, ngjyrë argjendi

Numri i produktit: ACN-300056274
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Brendi BLACK + DECKER

33 00

Përfshinë TVSH 18%

46,00 €
Ju kurseni: 13,00 €

28 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tharëse flokësh BLACK+DECKER BXHDA2400E është një pajisje e domosdoshme për kujdesin personal. Ky produkt vjen me disa veçori që e bëjnë atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Me mundësinë për të rregulluar temperaturën, përdoruesit mund të zgjedhin nivelin e ngrohjes që është i përshtatshëm për llojin e tyre të flokëve.

Tharëse flokësh ka gjithashtu një hundë koncentruese për stilim më të saktë dhe kontroll të shpejtësisë, që ju lejon të përshtatni flukset e ajrit sipas nevojës. Për më tepër, pajisja mund të varët lehtësisht, duke e bërë të thjeshtë për të ruajtur pas përdorimit.

Ngjyra e argjendtë dhe dizajni modern e bëjnë këtë tharëse flokësh jo vetëm një mjet të dobishëm, por edhe një shtesë elegante për çdo banjë.

Detajet
Ngjyra: E zezë
Numri i niveleve të ngrohjes: 3