Blej tani

status:

Tharëse për flokë Esperanza EBH004K, 2200 W, e zezë

Numri i produktit: ACN-300003518
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

11 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Jeni vonë dhe flokët nuk ju janë tharë akoma? Të gjithë kemi qenë në këtë situatë! Nga sot me tharësen Esprenza nuk është problem! Ka një motor 2200 vat. Falë një fuqie të tillë, ju mund t'i thani flokët shpejt dhe lehtë. Përqendruesi i ngushtë e bën fluksin e ajrit edhe më intensiv dhe të drejtuar pikërisht në pjesën që ju zgjidhni

Detajet
Energjia elektrike: 2200 W
Frekuenca: 50 Hz
Gjatësia: 1.8 m
Gjatësia e kabllos: 1.8 m
Ngjyra: E zezë
Numri i niveleve të ngrohjes: 3


Produkte të ngjashme