Blej tani

status:

Kabinet për banjo Topeshop S40 Sonoma, krem

Numri i produktit: ACN-300017070
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi TOP E SHOP

83 00

Përfshinë TVSH 18%

91,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kabineti për banjo Topeshop S40 Sonoma, më së shpeshti përdoret për të ruajtur produkte

higjienike, tualetin, dhe ndonjëherë edhe medikamente të tilla që funksionojnë

si një kabinet i improvizuar ilaçesh. Dollapët e banjës zakonisht vendosen nën

lavamanë, mbi lavamanë ose mbi tualete.

Detajet
Materiali: Copëza druri,Laminat
Ngjyra: E zezë
Lartësia: 16 mm