Blej tani

status:

Buzëkuq Huda Beauty Liquid Matte Raw, 5ml

Numri i produktit: REV-200001098
Disponueshmëria:

8

Transporti:

FALAS

Furnitori: Rev-Duo
Brendi Huda Beauty

23 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Vetëm një shtresë buzëkuqi i lëngshëm mat siguron një ngjyrë të pigmentuar afatgjatë që zgjat fjalë për fjalë për orë të tëra.

Formula hidratuese është e mbushur me antioksidantë dhe një kompleks ekskluziv për të ndihmuar në ruajtjen e hidratimit të buzëve tuaja, duke i ushqyer me të vërtetë buzët dhe duke i dhënë atyre një ndjenjë të lehtë dhe të mëndafshtë.


Produkte të ngjashme