Blej tani

status:

Pajisje për pastrimin e poreve ProfiCare PC-PR 3025

Numri i produktit: ACN-300011775
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi ProfiCare

17 00

Përfshinë TVSH 18%

18,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

6 %

Koha e dorëzimit 6 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pajisje për pastrimin e poreve

Një pajisje për heqjen e saktë të poreve dhe pikave të zeza. Ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe heqjen e epidermës. Ka 4 bashkëngjitje të këmbyeshme për përdorime të ndryshme dhe 5 cilësime të rregullueshme të fuqisë për të gjitha llojet e lëkurës. Karikimi i lehtë i baterisë nëpërmjet lidhjes USB.

Detajet
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Kapaciteti i baterisë: 500 mAh
Lloji i kontrollit: Me buton
Ngjyra: E bardhë
Lartësia: 200 mm


Produkte të ngjashme