Blej tani

status:

Gota për kafe espresso Zwilling 39500-075, 2 copë, 80 ml

Numri i produktit: ACN-300003638
Disponueshmëria:

5

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

19 00

Përfshinë TVSH 18%

25,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

24 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Gota për kafe espresso ZWILLING Sorrento Plus

Gotat ZWILLING nga seria Sorrento Plus janë një kombinim i cilësisë gjermane dhe dizajnit italian. Lehtësia dhe qëndrueshmëria e tyre janë rezultat i përdorimit të xhamit borosilikat. Vetitë e jashtëzakonshme izoluese, të marra nga përdorimi i mureve të dyfishta, do t'ju mbrojnë duart nga djegiet dhe ekspresi juaj do ta mbajë temperaturën të nxehtë ose të ftohtë për një kohë të gjatë - ashtu siç ju pëlqen.

Detajet
Ngjyra: E bardhë,Transparent
Sasia në paketë: Nga 2
Vëllimi: 80 ml
Lartësia: 63 mm


Produkte të ngjashme