Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Tharëse për flokë ProfiCare PC-HT 3073, rozë

Numri i produktit: ACN-300003529
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi ProfiCare

18 00

Përfshinë TVSH 18%

20,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

10 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me ndihmën e tharëses së flokëve, është e lehtë të stiloni flokët tuaj, pasi që flokët e rregulluar bukur janë tërheqëse për të gjithë. Një tharëse flokësh cilësore është padyshim një pajisje e përsosur kur jeni duke stiluar flokët tuaja, kursen kohën tuaj, ju ndihmon të kurseni para dhe ju ndihmon të mbani flokët e juaja të shëndetshme.

Detajet
Energjia elektrike: 1600 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Funksioni i ajrit të ftohtë: Po
Lloji: Box
Ngjyra: E zezë
Numri i niveleve të ngrohjes: 3
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V


Produkte të ngjashme