Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300001699
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi BaByliss

28 50

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Figaro BaByliss C338E

Figaro BaByliss C338E do t'ju lejojë të krijoni shpejt dhe me lehtësi kaçurrela të harlisura, të buta dhe të qëndrueshme. Diametri i madh i kaçurrelave i bën kaçurrelat të duken shumë natyrale. Veshja Sublim'touch mbron flokët nga temperaturat e larta. Kontrolli i temperaturës ju lejon të rregulloni funksionimin e kaçurrelave në gjendjen e flokëve tuaj - 10 gradë për të zgjedhur.

Detajet
Drejtimi i flokëve: Po
Fikja automatike: Jo
Ngjyra: E zezë
Stilimi i kaçurrelave: Po
Tharja e flokëve: Jo


Produkte të ngjashme