Blej tani

status:

Figaro Remington PROluxe CI9132, e bardhë/rozë

Numri i produktit: KOM-200059723
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Remington

40 00

Përfshinë TVSH 18%

43,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

7 %

Dorëzimi prej 18.04.2024 deri 19.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Remington CI9132 PROluxe është një figaro i krijuar për t'ju ndihmuar të arrini kaçurrelat perfekte çdo herë. Me funksionin e kontrollit të dritës dhe rregullimit të temperaturës, mund t'i rregulloni lehtësisht cilësimet për t'iu përshtatur llojit të flokëve dhe stilit të dëshiruar.


- Kontrolloni rregullimin e dritës dhe temperaturës për stilim të personalizuar

- Ekran LED për monitorim të lehtë

- Teknologjia OPTIHeat për shpërndarje të barabartë të nxehtësisë

- I përshtatshëm për krijimin e stileve të ndryshme të kaçurrelave

Detajet
Ngjyra: Rozë

5

5 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (1)
Shumë mirë (0)
Mirë (0)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

January 19, 2024 08:07

Xana

super

figaro shume mire i bon flokt e dredha edhe pa i demtu ato. RECOMMEND!

Produkte të ngjashme