Blej tani

status:

Smartwatch për fëmijë Vector VCTR-00-01PK, 36mm, rozë

Numri i produktit: YLL-200000027
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi VECTOR

37 00

Përfshinë TVSH 18%

47,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

21 %

Koha e dorëzimit 1 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Smartwatch Vector VCTR-00-01BL KIDS u krijua që fëmijët të kenë një orë të bukur me shumë opsione interesante në të. Ky smartwatch inovativ në nuancën e mahnitshme të ngjyrës rozë është më shumë se thjesht një mekanizëm ore, është një shoqërues që fuqizon mendjet e reja.


Ora dhe aplikacioni - një dyshe fantastike

Lidhni orën inteligjente Vector me aplikacionin HitFit Pro dhe çlironi veçoritë e saj shtesë. Zgjidhni nga 50 faqet e orës ose vendosni një foto si sfond të orës suaj. Mund të merrni njoftime për aktivitetin fizik, përdorimin e funksionit "gjeni telefonin" ose përdorimin e alarmit. Këto dhe opsione të tjera të orëve Vector Smart mund të përdoren nga aplikacioni në telefonin tuaj Android ose iPhone.


Në shkollë, në shtëpi, në oborr - gjithmonë e dobishme

Vector Smart Kids ka shumë funksione të dobishme në baza ditore. Falë kësaj ore, fëmijët, mund të marrin mesazhe nga prindërit e tyre dhe të kontrollojnë audion në telefonin e tyre. Nga ana tjetër, për prindërit, një orë si kjo me një kontroll mbi çdo aktivitet që fëmija tyre bën, ndihmon për t'u kujdesur edhe më mirë për ta.


Personalizoje atë

Falë rripave të ndryshueshem, një fëmijë mund të krijojë orën e tij të ëndrrave.


Më shumë argëtim

Ora vjen me 8 lojëra të parainstaluara, duke i bërë ato jo vetëm të dobishme, por edhe shumë argëtuese, duke pasur lojëra thjesht argëtuese apo lojëra enigmë që zhvillojnë mendjen.

Detajet
Ekran me prekje: Po
Funksionet e orës: Alarm,Kontrolli i muzikës,Matës i gjumit,Matës i hapave,Tregues i aktivitetit
Materiali: Silikon
Ngjyra: Rozë
Sensorët e orës: Pulsometër
Sistemi operativ: Android


Produkte të ngjashme

Produkte të shikuara