Blej tani

status:

Konzolë Nintendo Switch OLED, e kuqe/e kaltër

Numri i produktit: YLL-200000001
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Nintendo

379 00

Përfshinë TVSH 18%

580,00 €
Ju kurseni: 201,00 €

35 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Konzola Nintendo Switch OLED përmban një ekran OLED 17,8 cm (7") me një rezolucion prej 1280 x 720 pikselësh, duke ofruar kështu pamje vibruese dhe të mprehta. Konsola mundësohet nga një procesor NVIDIA Custom Tegra, duke siguruar një lojë të qetë dhe pa vonesa. Me një lojë të integruar, kapacitet të memories prej 64 GB dhe mbështetje për kartat e kujtesës MicroSDXC deri në 2000 GB, mund të ruani një koleksion të madh lojërash. Konsola mbështet Wi-Fi 5 (802.11ac) për lojëra në internet dhe ka një portë USB Type-C për karikimin dhe lidhjen e aksesorëve. Me një kapacitet baterie prej 4310 mAh, ofron deri në 9 orë lojë me një karikim të vetëm.

Detajet
Ekran me prekje: Po
Jetëgjatësia e baterisë: 9 orë
Kapaciteti i baterisë: 4310 mAh
Lexues i përshtatshëm për kartë: MicroSDXC
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Madhësia e ekranit: 7"
Ngjyra: E kaltër,E kuqe
Rezolucioni (piksel): 1280 x 720
Versioni i Bluetooth-it: 4.1
Wi-Fi: Wi-Fi 5


Produkte të ngjashme