Blej tani

status:

Videolojë Zelda Tears of Kingdom për Nintendo Switch

Numri i produktit: RMU-200003305
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Brendi Nintendo

63 00

Përfshinë TVSH 18%

76,00 €
Ju kurseni: 13,00 €

17 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Videoloja Nintendo Switch Zelda Tears of Kingdom është një lojë emocionuese aventure që zhvillohet në një botë fantazi. Lojtari merr rolin e protagonistit, Link, ndërsa nis një udhëtim për të rivendosur paqen në mbretërinë e Hyrule. Loja përmban grafikë mahnitëse dhe një histori tërheqëse që do t'i mbajë lojtarët në buzë të vendeve të tyre.


Karakteristikat kryesore:


  • Lojë e formatit aventurë e vendosur në një botë fantazi
  • Luaj si protagonist, Link, në një mision për të rivendosur paqen në Hyrule - Grafikë mahnitëse dhe histori tërheqëse
  • E pajtueshme me konsolën Nintendo Switch
  • Vjen në gjuhën spanjolle


Produkte të ngjashme