Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Rrip për smartwatch Xiaomi S1 Active, i gjelbër

Numri i produktit: RMU-200002394
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

10 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Është prej materiali silikoni dhe është i gjatë 258.9 mm. Materiali i shtrëngimit është i përbërë nga material çelik inox dhe është projektuar posaçërisht për të qenë i përshtatshëm me Xiaomi Watch S1 Active. Ky rrip ore vjen në një ngjyrë të gjelbër dhe është një aksesor i shkëlqyer për Xiaomi Watch S1 Active.


Karakteristikat kryesore:


  • E bërë nga materiali silikoni
  • Projektuar posaçërisht për Xiaomi Watch S1 Active
  • Gjatësia 258.9 mm
Detajet
Materiali: Silikon
Ngjyra: E gjelbër


Produkte të ngjashme