Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Rrip për smartwatch Xiaomi Redmi 2, pembe

Numri i produktit: RMU-200002392
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

3 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

XIAOMI REDMI WATCH 2 LITE STRAP PINK është një rrip zëvendësues i krijuar për orën inteligjente Xiaomi Redmi Watch 2 Lite.


  • Është bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe përmban një ngjyrë pembe të lehtë që i shton një prekje stilit orës suaj inteligjente.
  • Rripi është i lehtë për t'u instaluar dhe rregulluar, dhe dizajni i tij i qëndrueshëm siguron një përshtatje të sigurt dhe të rehatshme për përdorim gjatë gjithë ditës.


Rripi është i pajtueshëm me Xiaomi Redmi Watch 2 Lite dhe mund të përdoret për të zëvendësuar një rrip origjinal të dëmtuar ose të konsumuar ose për të personalizuar pamjen e orës suaj inteligjente.


Produkte të ngjashme