Blej tani

status:

Celular UleFone Armor X11 Pro, 5.45", 4+64GB, i zi

Numri i produktit: RMU-200001051
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Ulefone

162 00

Përfshinë TVSH 18%

190,00 €
Ju kurseni: 28,00 €

15 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Celulari ULEFONE ARMOR X11 PRO, është i pajisur me një RAM të fuqishëm 4 GB dhe memorie të brendshme 64 GB, duke siguruar performancë të qetë dhe hapësirë të bollshme për të gjitha aplikacionet, fotot dhe videot tuaja. Kapaciteti i madh i ruajtjes ju lejon të ruani të gjithë skedarët tuaj të rëndësishëm pa u shqetësuar për mbarimin e hapësirës.


Produkte të ngjashme