Blej tani

status:

Smartwatch Apple, Seria 6, GPS+Celular, 44mm, i kuq

Numri i produktit: RMU-200000601
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

363 00

Përfshinë TVSH 18%

417,00 €
Ju kurseni: 54,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Apple Watch Series 6, duke prezantuar një veçori revolucionare të Oksigjenit të Gjakut që u ofron përdoruesve edhe më shumë njohuri për mirëqenien e tyre të përgjithshme. Apple Watch Series 6 ofron shumë përmirësime të dukshme harduerike, duke përfshirë një sistem më të shpejtë S6 në paketë (SiP) dhe lartësimatësin gjithmonë aktiv të gjeneratës së ardhshme, së bashku me linjën e tij më të gjallë deri më tani, duke shfaqur një gamë të bukur përfundimesh dhe brezash të rinj të kasës. watchOS 7 sjell konfigurimin e familjes, gjurmimin e gjumit, zbulimin automatik të larjes së duarve, lloje të reja stërvitjeje dhe aftësinë për të kuruar dhe ndarë fytyrat e orëve, duke inkurajuar klientët të jenë më aktivë, të qëndrojnë të lidhur dhe të menaxhojnë më mirë shëndetin e tyre në mënyra të reja.

Detajet
Forma: Drejtkëndësh
Funksionet e orës: Tregues i aktivitetit
GPS: Po
Kapaciteti i memories: 32 GB
Karikim wireless: Po
Madhësia: 44 mm
Materiali: Alumin,Safir
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Ndriçimi i ekranit: 1000 cd/m²
Ngjyra: E kuqe
Rezistente ndaj ujit: Mbi 50 m,Po
Teknologjia e ekranit: OLED
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme