Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000496
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

38 00

Përfshinë TVSH 18%

41,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Seti i karikimit për udhëtim përfshin një grup prej shtatë prizash AC me dhëmbëza që përshtaten me priza të ndryshme elektrike në mbarë botën, secila e gdhendur me lazer me rajonet me të cilat janë të pershtatshme. Për udhëtarët në botë, ky është kompleti i përsosur për të siguruar lidhjen e energjisë në shumicën e vendeve ku mund të udhëtoni.


Kompleti është krijuar për të punuar me iPod, iPhone dhe iPad dhe është i pajtueshëm me Apple MagSafe dhe adapterin e rrymës MagSafe 2 (për MacBook, MacBook Pro dhe MacBook Air), adapterët e rrymës USB 10W dhe 12W dhe adaptorët portativë të energjisë.


Spinat AC të përfshira në paketën e adapterëve të udhëtimit World mbështesin drejtpërdrejt prizat në Amerika e Veriut, Japonia, Kina, Mbretëria e Bashkuar, Evropa Kontinentale, Koreja, Australia, Hong Kongu dhe Brazili.

Detajet
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme