Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Smartwatch Amazfit T-Rex 2, 47mm, GPS, e zezë

Numri i produktit: RMU-200000444
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi AMAZFIT

229 00

Përfshinë TVSH 18%

259,00 €
Ju kurseni: 30,00 €

12 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Super e fortë nga brenda jashtë

 Përjetoni emocionin e gjuetisë me titanin absolut të rezistencës që është Amazfit T-Rex 2. Ora ka kaluar 15 teste të shkallës ushtarake për të vërtetuar se mund të jetë aty me ju në vapën e momentit në shtigjet tuaja përmes lagështirës pyjet e shiut, lart maleve ose poshtë në temperatura të akullta.


 - 70°C Rezistencë ndaj nxehtësisë

 - 40°C Rezistencë ndaj të ftohtit

 - 240h Rezistencë ndaj lagështirës

 - Rezistencë ndaj spërkatjes së kripës 96 orë

 - Rezistencë ndaj shiut ndaj akullit dhe ngrirjes

 - Rezistencë ndaj goditjeve


I thyer në stil

 Pamja e guximshme dhe prirje e Amazfit T-Rex 2 është e frymëzuar nga fryma e natyrës. Ekrani HD AMOLED është po aq i qartë sa oqeani më i pastër dhe ju lejon të reflektoni mrekullitë e shkretëtirës ose të xhunglës urbane të paprekshme përmes dhjetëra faqeve të orës me ekrane gjithmonë të ndezur. Shkarkoni të preferuarin tuaj nga aplikacioni Zepp, ose madje ngarkoni një imazh unik që do të thotë diçka e veçantë për ju.


Gati për Veprim

 Amazfit T-Rex 2 ka evoluar për të shfaqur një ekran të madh që e bën më të lehtë shikimin e të dhënave që janë jetike për aventurën tuaj - nëse jeni nën diellin e shkretëtirës, ​​dritat e rrugëve të qytetit ose duke kampuar në dritën e hënës.


Fuqia për të duruar çdo aventurë

 Me një bateri mjaft të fuqishme për të duruar aventura deri në 24 ditë në një kohë me përdorim tipik, Amazfit T-Rex 2 është plot me energjinë që ju nevojitet për të shkuar në gjueti për aventura.


Funksionimi me temperaturë ultra të ulët

 I krijuar për guximtarët, Amazfit T-Rex 2 është mjaft i fortë për t'u përdorur edhe në temperatura ekstreme deri në -30°C. Kështu, jo vetëm që trupi i orës mund t'i rezistojë fizikisht të ftohtit, por ju mund të vazhdoni të përdorni funksionet e orës ndërsa kushtet bëhen më intensive.


Pozicionimi me dy breza dhe 5 satelitor

 Shkoni përtej aventurës me pozicionimin e orës me brez të dyfishtë dhe mbështetjen për pesë sisteme pozicionimi satelitor, të cilat mund të reduktojnë në mënyrë efektive ndërhyrjen mjedisore dhe të arrijnë pozicionim më të saktë. Alpinistët dhe eksploruesit e çdo mënyre gjithashtu mund të pushtojnë lartësi të reja dhe të zbulojnë shtigje të reja me busullën e integruar të T-Rex 2 dhe lartësimatësin barometrik.


Navigoni dhe pushtoni të paeksploruarin

Importimi i rrugës dhe navigimi në kohë reale

 Dëshironi të ecni në një shteg të famshëm, apo të ndiqni gjurmët e dikujt që njihni? Lëshoni eksploruesin tuaj të brendshëm dhe hapni një terren të ri duke importuar skedarë rrugësh nga aplikacioni Zepp. Lëvizja juaj përgjatë një rruge të importuar, madje edhe lëvizja juaj unike përgjatë rrugës tuaj të zhvillimit, mund të shfaqet në kohë reale direkt në orë.


Navigacion i drejtpërdrejtë i kthimit

 Filozofi i lashtë grek Arkimedi tha në mënyrë të famshme se distanca më e shkurtër midis dy pikave është një vijë e drejtë. Me këtë në mendje, Amazfit T-Rex 2 mund t'ju tregojë vijën e drejtë më të shkurtër në fillim të udhëtimit tuaj, kështu që ju mund të shmangni kthesat kur jeni me nxitim.


Njohja e ushtrimeve të forcës

 Amazfit T-Rex 2 mund të njohë automatikisht lëvizjet dhe të numërojë përsëritjet e dhjetëra llojeve të ushtrimeve të stërvitjes së forcës, shumë prej të cilave kanë variacione të rregullueshme në aplikacionin Zepp, si dhe të gjurmojë kohën tuaj të pushimit midis grupeve për ta mbajtur stërvitjen tuaj efikase.

 Pas përfundimit të stërvitjes, aplikacioni Zepp do t'ju tregojë vizualisht grupin e muskujve që keni ushtruar dhe për sa kohë e keni ushtruar atë, kështu që mund të siguroheni që t'i goditni muskujt e synuar për mjaft kohë.


Zbuloni shtegun tuaj me shabllone trajnimi

 Konsistenca është çelësi i suksesit. Krijoni shabllonet tuaja të trajnimit për 11 sporte të ndryshme në aplikacionin Zepp, të cilat mund t'i ndiqni në Amazfit T-Rex 2.

 Çdo shabllon mund të ndahet në fazat e ngrohjes, stërvitjes, pushimit, rikuperimit dhe ngrohjes - të cilat mund të përsëriten deri në 30 herë për shabllon. Madje mund të organizoni që ora të dërgojë rikujtues ose të ndryshojë automatikisht fazat e stërvitjes bazuar në rrahjet e zemrës, kohëzgjatjen e stërvitjes, kaloritë e djegura dhe më shumë. Modelet e trajnimit në interval gjithashtu mund të krijohen direkt në orë.


Lidhu me aplikacionin Zepp dhe Thjeshtoje jetën e përditshme

 Aplikacioni Zepp në telefonin tuaj kryen shfaqjen dhe analizën e të dhënave të shëndetit dhe ushtrimeve, përmban një dyqan me faqe ore, ofron përditësime të sistemit për orën tuaj dhe lehtëson menaxhimin e pajisjes inteligjente.

Detajet
Forma: E rrumbullakët
Funksionet e orës: Matës i hapave,Njoftimet,Tregues i aktivitetit
GPS: Po
Kapaciteti i baterisë: 500 mAh
Kohëzgjatja e karikimit: 2 h
Lloji i ekranit: Amoled
Madhësia: Standard,47 mm
Madhësia e ekranit: 1.4"
Materiali: Silikon
Matja e oksigjenit: Po
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Me vibrim: Po
Ngjyra: E zezë
Rezistente ndaj ujit: Jo
Rezolucioni (piksel): 454 x 454
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Versioni i Bluetooth-it: 5.0


Produkte të ngjashme