Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000216
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

83 00

Përfshinë TVSH 18%

95,00 €
Ju kurseni: 12,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dizajni i ri elegant, i lehtë dhe kompakt për përditshmëri dhe palestër. Me peshë vetëm 36.3 g, Xiaomi S1 Active do të t'ua bëjë jetën tuaj më të lehtë. Shijoni stërvitjen tuaj, duke përcjell çdo lëvizje tuaj gjatë ushtrimeve.


Ora mbështet 19 disiplina sporitve si:

  • Basketbolli,
  • Tenisi,
  • Noti dhe
  • Shumë sporte të tjera

Monitoroni dhe analizoni me saktësi pikat kryesore të të dhënave si rrahjet e zemrës, numërimin e hapave dhe kaloritë e djegura, duke i bërë stërvitjet tuaja më efikase.

Detajet
Forma: E rrumbullakët
Funksionet e orës: Njoftimet,Tregues i aktivitetit
GPS: Po
Lloji i ekranit: Amoled
Madhësia: 46 mm
Madhësia e ekranit: 1.43"
Materiali: Metal,Poliuretan termoplastik (TPU),Silikon
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Ngjyra: Argjend
Rezistente ndaj ujit: 5 ATMs
Rezolucioni (piksel): 466 x 466
Thellësia: 46.5 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: Jo

5

5 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (1)
Shumë mirë (0)
Mirë (0)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

October 5, 2023 13:30

Aorsa

Funksionale dhe elegante

Ky smartwatch eshte shume i lehte ne perdorim, sinkronizohet pa probleme me telefon, matjet e aktivitetit ditor si dhe njoftimet jane gjithmone te sakta dhe shume te qarta. Ka jetëgjatesi fantastike te baterise. Dizajni elegant qe ka e bene ate te pershtatshme per cdo lloj stili te veshjes. Eshte e shkelqyer per cmimin qe ka!

Produkte të ngjashme