Blej tani

status:

Thekëse buke Smeg 50' Style, 2x4, 1500W, e kuqe

Numri i produktit: RMU-200000069
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

150 00

Përfshinë TVSH 18%

182,00 €
Ju kurseni: 32,00 €

18 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dizajni ikonik retro i Smeg ofron një larmi ngjyrash dhe një përfundim premium të emaluar. TSF02 i Smeg përmban dy slota të gjata ekstra të gjera për bukë, të cilat mund të zë një shumëllojshmëri të trashësisë së bukës, duke përfshirë bukë bagetë dhe shtëpie. Çdo slot ka një raft të përqendruar në vetvete për të siguruar gatim të njëtrajtshëm dhe pasi të ketë mbaruar koha e zgjedhur e pjekjes, fetat e bukës shfaqen automatikisht.


Pavarësisht nëse dëshironi feta ultra krokante ose më të buta, buka mund të theksohet për t'iu përshtatur një game të gjerë shijesh falë 6 niveleve të ndryshueshme të skuqjes dhe 3 programeve të paravendosura të ndriçuara, për ringrohje, shkrirje dhe bagels. Hapësirat kanë një gjerësi të ndryshueshme e cila mund të zë një shumëllojshmëri të trashësisë së bukës.


Butoni i ringrohjes do të ngrohet nëpër ato feta të harruara, nëse e ruani bukën tuaj në frigorifer, funksioni i shkrirjes do ta shkrijë bukën tuaj shpejt dhe do ta thekë në përsosmëri! Nëse jeni të pjesshëm ndaj një bagel, apo edhe djathë në bukë, funksioni i bagelit skuq vetëm njërën anë të bukës pa e thekur tjetrën. Mbajtja e pastër e TSF02 është shumë e lehtë, pasi ka një tabak inoks që hiqet dhe mbledh grimcat në bazë.

Detajet
Energjia elektrike: 1500 W
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i kontrollit: Me buton,Me rrotullim
Materiali: Çelik
Ngjyra: E kuqe


Produkte të ngjashme