Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002712
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Tefal

82 00

Përfshinë TVSH 18%

90,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

9 %

Koha e dorëzimit 6 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Toster i përshtatshëm për përgatitjen e 4 sanduiçeve trekëndore. Tosteri Tefal SW341D12 është rezistent ndaj nxehtësisë, me një perdorim shumë të lehtë. Falë mundësisë së ruajtjes vertikale, pajisja nuk zë shumë hapësirë. Ka nje fuqi prej 700 W dhe është i lehtë për t'u pastruar.

Detajet
Energjia elektrike: 700 W
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Jo
Ngjyra: Argjend,Hiri


Produkte të ngjashme