Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000492
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

17 00

Përfshinë TVSH 18%

33,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

48 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit
  • Gjatësia e kabllit të rrymës 2.6 m
  • Konsumi i energjisë 2000W
  • Pjesa e pasme e dorezës e veshur me gome
  • Butoni i ajrit të ftohtë
  • 2 Vite Garancion


Tharëse për flokë Sencor SHD 6600,

Kjo tharëse ka një dizajn ultralight dhe ka 3 nivele të temperaturës dhe 2 nivele të shpejtësisë. Ka një buton të ajrit të ftohtë dhe pjesa e pasme e dorezës e veshur me gome. Tharësja për flokë Sencor SHD 6600, po ashtu posedon siguresë termike që mbronë motorin nga mbinxehja.


Produkte të ngjashme