Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000487
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

53 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 16.04.2024 deri 17.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit
  • Konsumi i energjisë 1000 W
  • Numri i temperaturave 2
  • Ngjyrë bardhë / artë
  • 2 Vite GarancionKjo Figaro Sencor është ideale nese deshironi te keni flokë gjithmonë të valëzuara në mënyrë perfekte. Sipërfaqja për kaçurrela me rrotullim automatik siguron kaçurrela të shpejtë të flokëve, 2 cilësime të temperaturës ndihmojnë për të arritur rezultate të shkëlqyera në lloje të ndryshme flokësh. Rrotullimi automatik majtas dhe djathtas Keratin Care+ dhe ka dy furça. Furçë qeramike 38 mm, Furçë qeramike XL 50 mm me 2 cilësime të shpejtësisë. Kabllo rrotulluese 360°, Diametri 50 mm.


Produkte të ngjashme