Blej tani

status:

Mauspad Gaming eShark ESL-MP3, 45x40x0,2 cm, Kabuto L, i zi

Numri i produktit: MET-200000079
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi eShark

12 92

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Sipërfaqja e ESL-MP3 Kabuto L do t'ju japë ndjenjë të papërjetuar më parë. Ka dimensione prej 45x40x0,2 cm. Në kombinim me bazën e gomës jo të rrëshqitur dhe me shpejtësi profesionale të sipërfaqes ultra të butë, do t'ju bëjë të ndiheni se mausi po rrëshqet në të. Ky mauspad siguron që mausi juaj është e vetmja gjë që lëviz në tryezën tuaj. Trashësia prej 2 mm në të gjithë zonën krijon stabilitet të fortë për lëvizje të shpejtë.


Specifikat


Trashësia: 2 mm

Lloji i produktit:Gaming Mousepad profesional 

Sipërfaqja anti-rreshqitje

Përmasat (mm): 450 mm x 400 mm

Materiali: Tekstil i shkëlqyeshëm

Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme