Blej tani

status:

Tastierë eShark ESL-K1 Kodachi, mekanike, RGB, e zezë

Numri i produktit: MET-200000073
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi eShark

99 90

Përfshinë TVSH 8%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tastierë ESL-K1 Kodiachi nga E-SharkI është tastierë mekanike tejet elegante e dizajnuar për përdorim të lehtë. Shijojeni komoditetin, shtypjen e shpejtë si dhe ndërrimin e shpejtë mes tastesh. Është i përshtatshëm me kompjuter të thjeshtë. Ndërprerësit mekanikë të kuq të Outemu me 70 g forcë aktivizimi • • Rregullim prapa të rregullueshëm RGB - 13 modele • • 87 antitroma çelësash • 2 kabllo me fije të lidhura me USB 2 m • Mbështetje e OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 dhe Mac OS • Ngjyra: e zezë


Specifikat


Butonat: OUTEMU mekanik - i kuq (me 4 blu shtesë)

Numri i butoneve: 87

Paraqitja: US

Jetëgjatësia: 50 milion herë

Drita e pasme: RGB me 16.8 milion ngjyra të personalizueshme

Anti-Ghosting: 87 butona

Ngjyra: E zezë

Interface: USB 2.0

Gjatësia e kabllit: 2m - Shkëputet

Pesha: 1015 g

Përmasat (mm): 358x152x35


Produkte të ngjashme