Blej tani

status:

Switch D-Link DGS-1024D, 24-Port, i zi

Numri i produktit: MET-200000072
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi D-Link

149 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Seria D-Link DGS-1024D 24-Port Gigabit Switch ofron një mënyrë ekonomike për bizneset SOHO dhe të Vogla të Mesme (SMB) të përfitojnë nga shpejtësia e Gigabit Ethernet ndërsa ulin konsumin e energjisë dhe minimizojnë prodhimin e zhurmës.

DGS-1024D përmban një bazë metalike të qëndrueshëm, kompakt, së bashku me një dizajn kompakt që lejon shpërndarjen e përmirësuar të nxehtësisë duke ruajtur funksionimin pa zhurmë, është e vogël, e lehtë, e montueshme në mur, dhe është ideale për çdo biznes me kërkesa të kërkuara dhe një buxhet të vogël.


Specifikat


Numri i porteve: 24 porte

Lloji kryesor i porteve: 1000BASE-T Gigabit Ethernet

Kapaciteti: 32 Gbps

D-Link Green: Po


Produkte të ngjashme