Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Kabllo Acme CB1031W, Lighting, 1m

Numri i produktit: MET-200000046
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi acme

4 50

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kabllo origjinale për Iphone. Kablloja është e pajisur me një port USB për ta lidhur në telefon, në kompjuter apo në karikues. Kablloja është e gjatë 1 metër dhe përmban një voltazhë prej 5V , 2A.


Specifikat


Ngjyra:E bardhë

Lidhës 1: USB A

Lidhës 2: Lightning

Mashkull / Mashkull

Versioni USB:2.0

Shkalla e transferimit të të dhënave (maksimumi) :480 Mbit / s

Mburojë magnetike:Po