Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200088450
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi

273 00

Përfshinë TVSH 18%

297,00 €
Ju kurseni: 24,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Projektori portativ Wanbo (Xiaomi) T2R Max është një projektor me cilësi të lartë që ofron performancë dhe komoditet të jashtëzakonshëm. 


  • Përmban një rezolucion ekrani prej 1920x1080
  • Vjen gjithashtu me WiFi të integruar, duke ju lejuar ta lidhni lehtësisht me rrjetin tuaj të shtëpisë
  • Ka lidhës të jashtëm duke përfshirë 1 x dalje audio (Mini Jack), 1 x HDMI dhe 1 x USB (A)
Detajet
Ndriçimi: 250
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080
Teknologjia e ekranit: LED


Produkte të ngjashme

72h

231 00
252,00 €
-8%
72h

949 46
1 044,52 €
-9%
72h

1,236 00
1 401,00 €
-12%
72h

1,302 00
1 418,00 €
-8%