Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200063986
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

149 00

Përfshinë TVSH 18%

169,00 €
Ju kurseni: 20,00 €

12 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me një diagonale 21,5 inç dhe një raport pamjeje 16:9, ky monitor ofron pamje mahnitëse me një rezolucion të plotë HD prej 1920 x 1080. Lloji i matricës IPS siguron ngjyra të sakta dhe të gjalla, ndërsa veshja kundër shkëlqimit minimizon reflektimet dhe tendosjen e syve . Këndet e shikimit horizontal dhe vertikal 178 gradë ofrojnë një gamë të gjerë shikueshmërie, duke e bërë atë ideal për punë të përbashkët ose argëtim. HP M22f vjen me aksesorë të ndryshëm, duke përfshirë një kabllo HDMI, kabllo D-Sub dhe përshtatës të energjisë, duke lejuar lidhjen e lehtë me pajisjet tuaja. Ai gjithashtu përmban mbështetje FreeSync dhe një ritëm rifreskimi 75Hz.

Detajet
Aspect Ratio: 16:9
Frekuenca: 75 Hz
Koha e përgjigjes: 5 ms
Lloji i panelit: IPS
Madhësia e ekranit: 21.5"
Ndriçimi: 250,300
Ngjyra: Argjend
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080
Teknologjia e ekranit: LED


Produkte të ngjashme