Blej tani

status:

Numri i produktit: HPG-200586627.1
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Schafer
Ngjyra

16 00

Përfshinë TVSH 18%

24,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

33 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Seti i çajit nga marka Schafer përmban 8 pjesë gjithsej, duke përfshirë 4 filxhanë çaji dhe 4 pjata çaji. Seti është bërë nga porcelani dhe ka një dizajn me motive. Filxhanët kanë një kapacitet prej 250 ml secili. Ngjyra e setit është e bardhë me detaje blu të errët.

  • Marka: Schafer
  • Materiali: Porcelan
  • Numri i pjesëve: 8
  • Kapaciteti: 250 ml për filxhan
  • Ngjyra: E bardhë me detaje blu të errët